درباره ما


دپارتمان کودک و نوجوان کلینیک ندای ارامش روان با داشتن محیط ارام و بهره‌گیری از روانشناسان مجرب با سطح علمی بالا در جهت استعدادیابی، پرورش هوش مهارت‌ها و اصلاح بهبود مسائل و مشکلات کودکان و نوجوانان تاسیس گردیده است.

چشم انداز ما

ارائه خدمات روانشناختی به کودکان ، نوجوانان و خانواده های آنها

ما متعهد هستیم که به فرزندان و خانواده هایی که در خدمت آنها هستیم ، ارزیابی دقیق ، تشخیص مناسب و درمان مؤثر را ارائه دهیم.

چشم انداز ما این است که یک مرکز خدماتی ایجاد کنیم که خانواده ها بتوانند طیف کاملی از خدمات ارزیابی و مداخله یکپارچه از جمله روانشناختی ، شغلی ، جسمی ، گفتاری و زبان ، تغذیه درمانی و خدمات پزشکی را با یک وضعیت واحد بدست آورند.

درمان اختلالات دوران کودکی و نوجوانی

درمان نافرمانی مقابله‌ای

پرورش هوش اجتماعی

کلینیک روانشناسی کودک آرامش روان طیف گسترده ای از خدمات روانشناختی را ارائه می دهد - ارزیابی های روانشناختی و تشخیص و درمان مانند درمان فردی ، بازی درمانی ، خانواده درمانی و درمان تعامل با والدین .

تمرکز ما بر ارائه درمان هایی است که از طریق تحقیقات بالینی نشان داده شده است که برای رفع مشکلات خاص مؤثر است.

مردم به دلایل مختلف به دنبال خدمات روانشناختی هستند. با بررسی احساسات ، رفتارها و عقاید در مورد خود و جهان ، مشتری می تواند سبک های تفکر ، احساس و رفتار مؤثرتر و سازگارتر ایجاد کند. ما می دانیم که افراد وقتی درک کاملی از آنچه انجام می شود انجام می دهند به روان درمانی پاسخ می دهند و امیدواریم که این اطلاعات برای این منظور مفید باشد.

BUY NOW